Uwaga ten artykuł wymaga sprawdzenia i poprawek. Jeśli uważasz że jestes w stanie sprawdzić ten tekst, napisz do nas.
Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [2]
Loading...
Kategorie: Początkujący, Żółwie – Artykuły

Żółwie – pytania

4. Czy żółw jest drogi w utrzymaniu?

Szczerze mówiąc to tanio nie jest. Dużo rzeczy można zrobić samodzielnie ale pewne podstawy trzeba kupić (lub dać do wykonania). Skorzystaj z wyszukiwarek na forum i w internecie. Na pewno jak pokombinujesz to trochę zaoszczędzisz. Na forum zazwyczaj podaje się najtańsze rozwiązania i jeśli wszyscy mówią, że najtańszym źródłem UVB jest świetlówka to nie kombinuj i nie pytaj po raz 159 czy może być żarówka jakaś tam UV ze sklepu, którą widziałeś. Albo czy nie można bez. I nie oszczędzaj za bardzo, ostatnim wydatkiem skąpca i tak jest zawsze mała gustowna trumienka.

ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.

Powiązane wpisy