Uwaga ten artykuł wymaga sprawdzenia i poprawek. Jeśli uważasz że jestes w stanie sprawdzić ten tekst, napisz do nas.
Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [2]
Loading...
Kategorie: Początkujący, Żółwie – Artykuły

Żółwie – pytania

33. Jak duży urośnie mój żółw?

Duży, na pewno większy niż się spodziewałeś. Sprzedawca mówił, coś innego. Ha, ha, ha, on wiedział, że jak Ci powie prawdę to żółwia nie kupisz. Teraz on ma Twoją kasę a Ty się zastanawiasz gdzie jest ten mały słodki stworek o wielkości 5-złotówki i skąd ten zielono-brązowy półmisek w akwa. No cóż zależnie od gatunku zdrowy dorosły żółw może mieć od kilkunastu do kilkudziesięciu cm (oczywiście są też w naturze większe, ale np. przeciętny akwarysta hodowli delfinów w domu nie rozważa). Konkretne wymiary i tabele wzrostu dla danego gatunku warto wyszukać w internecie, najczęściej wymiary dorosłego żółwia podane są także w opisach gatunków.

ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.

Powiązane wpisy