Uwaga ten artykuł wymaga sprawdzenia i poprawek. Jeśli uważasz że jestes w stanie sprawdzić ten tekst, napisz do nas.
Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [2]
Loading...
Kategorie: Początkujący, Żółwie – Artykuły

Żółwie – pytania

32. Czy można trzymać rybki razem z żółwiami?

Myślę, że hodowcy rybek byliby takim pomysłem oburzeni. W chwilach przerwy w swoim szlachetnym gniewie karmiliby oczywiście swoje rybki robaczkami. Czym oczywiście byliby oburzeni hodowcy robaczków. My hodujemy żółwie i powinniśmy być oburzeni gdyby ktoś chciał je wrzucić do terrarium jakiegoś drapieżnika. Więc jeśli chcemy zachować zdrowy rozsądek to

Trzymamy rybki z żółwiami
Wybieram tanie rybki
Godzimy się z faktem, że ich populacja podlega ciągłym zmianom
Humanitaryzm nakazuje, aby miały się gdzie schronić i odpocząć
Nie dziwimy się, że ten leniwy żółw w ogóle się nie rusza mimo, że gupik pływa mu przed nosem (po co i tak „Wielki Żółw” jutro wrzuci stynkę).

ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.

Powiązane wpisy