Uwaga ten artykuł wymaga sprawdzenia i poprawek. Jeśli uważasz że jestes w stanie sprawdzić ten tekst, napisz do nas.
Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [2]
Loading...
Kategorie: Początkujący, Żółwie – Artykuły

Żółwie – pytania

3. Co to za żółw?

Najpierw zamieść zdjęcie. Postaraj się, aby to nie była plama na dywanie. Ani miniaturka z komórki. Potem pewnie poprosimy Cię o drugie, trzecie itd. Nie masz aparatu. Ktoś już skanował żółwia – raczej kontrowersyjny sposób. Ale nikt Cię nie popędza, poproś sąsiada lub kolegę, może ma aparat i zrobi zdjęcie. Bez zdjęcia nie pomożemy, a i ze zdjęciem to może być długa i miła dyskusja. Jeśli nie masz zdjęcia swojego żółwia możesz poszukać zdjęcia w Internecie np. na stronie www.chelonia.org tam znajdziesz wiele podpisanych zdjęć żółwi różnych gatunków. Próbując zidentyfikować swojego żółwia na podstawie zamieszczonych tam zdjęć pamiętaj że żółwie różnią się w zależności od wieku oraz występują u nich cechy osobnicze jak u ludzi.

ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.

Powiązane wpisy