Uwaga ten artykuł wymaga sprawdzenia i poprawek. Jeśli uważasz że jestes w stanie sprawdzić ten tekst, napisz do nas.
Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [2]
Loading...
Kategorie: Początkujący, Żółwie – Artykuły

Żółwie – pytania

10. Ile żółw powinien jeść i jak często go karmić?

Zależy od gatunku. Np. czerwonolice na początku jedzą codziennie, potem, co drugi dzień a na końcu raz w tygodniu. Dlatego w stosunku do gatunków popularnych (czerwono i żółtolice, stepowe, greckie) znajdziesz odpowiedź we wcześniejszych postach na forum i w opisach gatunków. Jeśli masz rzadkiego żółwia to nie czekaj na odpowiedź i nie dziw się, że nikt nie odpowiada tylko szukaj w Internecie, również na stronach obcojęzycznych.

ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.

Powiązane wpisy