Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [1]
Loading...
441
Produkty – Podłoża

Bio drain substrate – podłoże drenujące do terrarium

Cechy charakterystyczne produktu BIO DRAIN SUBSTRATE:
– w pełni naturalne, nie rozkładające się podłoże,
– tworzy system odwadniający,
– idealne podłoże do tropikalnych terrariów i paludariów.

Exo Terra BioDrain Terrarium Draining Substrate jest naturalnym, nieorganicznym podłożem które tworzy idealny system odwadniający w naszym Terrarium. Podłoże to nie będzie gnić lub rozkładać się w przeciwieństwie do innych podłoży oferowanych na rynku. Opcjonalnym i sugerowanym dodatkiem do podłoża BIO DRAIN SUBSTRATE jest siatka BIO DRAIN MESH, która będzie oddzielała i zapobiegała mieszaniu podłoża drenującego z podłożami dekoracyjnymi. Podłoże BIO DRAIN SUBSTRATE pełni również funkcję naturalnego biologiczne filtra.

Tłumaczenie: Patryk Jakim ‚knypol’

Przeczytaj też  Bio drain mesh - siatka do systemu drenażowego terrarium


ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.

Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu