[Wrocław] Exotica 15.10.2017


Ocena 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Loading...
Kiedy:
15 Październik 2017@01:00 – 16 Październik 2017@00:59
2017-10-15T01:00:00+02:00
2017-10-16T00:59:59+02:00
Kontakt:
pollobo

Serdecznie zapraszamy wszystkich na „EXOTICA Wrocław”!

Informacje do wystawców:
– Na giełdzie (wystawie) zwierząt egzotycznych jest całkowity zakaz sprzedaży zwierząt kręgowych! Nowe prawo zakazuje tego typu obrotu. Można jedynie przyjechać i zaprezentować swoje zwierzęta (kręgowce), wymienić się doświadczeniami, informacjami, kontaktami, lecz cała operacja sprzedaży jest surowo zakazana!

– Nie stawienie się na giełdzie po uzgodnionej rezerwacji podlega karze pieniężnej w wysokości dwu krotności kwoty zamawianego metrażu. Oczywiście sytuacje wyjątkowe będą brane pod uwagę.

– UWAGA! Warunkiem wystawienia swoich zwierząt jest podpisanie regulaminu „Exotica Wrocław”. Wystawcy oferujący elementy wystroju, terraria, bezkręgowce nie muszą podpisywać regulaminu. Chodzi tu jedynie o potwierdzenie, że wystawcy są poinformowani i zapoznali się z obecnie panującymi przepisami. Regulamin będzie ogólnie dostępny do przeczytania pod koniec lutego.

Informacje dla zwiedzających:
– Jak już wspomniałem wyżej, jest całkowity zakaz kupowania zwierząt kręgowych egzotycznych od sprzedawców! Oraz całkowity zakaz przynoszenia swoich okazów na sprzedaż!

– UWAGA! Jest surowy zakaz nagrywania filmów przez osoby postronne. Aby uzyskać pozwolenie na nagrywanie wydarzenia należy powiadomić obsługę Exotica Wrocław która znajduje się na kasie. Po weryfikacji osoby nagrywającej wydarzenie, osoba uzyskuje pozwoleństwo na publikowanie materiału w internecie. Brak takiego pozwolenia skutkuje wydaleniem z wydarzenia bez możliwości powrotu oraz nałożeniem kary pieniężnej ustalonej w regulaminie odwiedzającego, dostępny będzie pod koniec lutego.

Godziny otwarcia:
Dla sprzedających: 9:00 – 16:00 (otwarcie drzwi od 7:00). Większy metraż możliwy do rozpakowania dzień wcześniej (godzina do uzgodnienia z organizatorem)
Dla zwiedzających/kupujących: 10:00 – 15:00

Miejsce:
NOT Wrocław, ul. Piłsudskiego 74
400 m od głównego PKP. 5 min pieszo.

Parking:
Dla sprzedawców: Parking znajduje się wzdłuż boków budynku z tyłu. Wjazd do parkingów znajduje się w dwóch bramach obok wejścia do NOT. Wjazd dla większych samochodów jest od ulicy stawowej.
Dla odwiedzających: Arkady Wrocławskie, Renoma, parking pkp, parking na ul. zaułek wolski oraz obok Renomy.
Szczegółowe informacje na fanpage exoticy (mapka).

Cena:
Bilet wstępu: 10 zł.
Bilet wstępu dla studentów za okazaniem ważnej legitymacji lub z kuponem promocyjnym: 5 zł.
Bilet wstępu, dzieci do 10 roku życia: 2 zł.
Bilet wstępu, dla dzieci poniżej 5 roku życia: za darmo.

Metr bieżący stolika dla sprzedawcy: 20 zł (sektory A i B), 15zł (sektor C) .
Podłączenie pod prąd dla wystawcy: w cenie stołu

Reklama na giełdzie:
– Wystawienie banneru reklamowego po za obrębem stoisk (obojętnie czy stojącego czy wiszącego) – 20 zł od sztuki

Zamówienie metrażu stolika oraz kontakt informacyjny:
e-mail: biuro@micro-world.pl
tel: 692 577 758
PW
www.exotica.com.pl

Przypominam, podczas rezerwacji proszę podawać sektor wystawy. Gdyby już nie było miejsca na wybranym sektorze będziemy dzwonić aby ustalić nową lokalizację.
Do osób będących na ostatniej exotice będziemy dzwonić oraz pisać wiadomości aby ustalić obecność oraz ustalić miejsce po modernizacji ułożenia stołów.

Opłata za stolik:
– Podczas trwania giełdy (od osób które nie zapłacą podczas trwania Exoticy pobierana jest opłata w formie przelewu bankowego).